Bio obchod > Výživové doplnky > Extrakty a špeciálne prípravky > Guarana BIO 90 kapsúl, Nástroje Zdravia

Guarana BIO 90 kapsúl, Nástroje Zdravia

Guarana BIO 90 kapsúl, Nástroje Zdravia


Plody brazílskej rastliny guarana obsahujú 2-6% kofeínu, najviac v celej rastlinnej ríši. Vďaka tomu majú výrazné a dlhodobé stimulačné účinky na centrálnu nervovú sústavu, zároveň sú však šetrné k organizmu a neprekysľujú žalúdok.

Balenie: 1 ks 45g, 90 kapsúl

Informácie o produkte

Plody brazílskej rastliny guarana obsahujú 2-6% kofeínu, najviac v celej rastlinnej ríši. Vďaka tomu majú výrazné a dlhodobé stimulačné účinky na centrálnu nervovú sústavu, zároveň sú však šetrné k organizmu a neprekysľujú žalúdok.

Nedostatok energie a vitality, únava, ospalosť, ale aj problémy so sústredením, pamäťou a zníženou psychickou výkonnosťou - to všetko sú ťažkosti, s ktorými sa občas stretáva takmer každý. Rýchlu a účinnú pomoc ponúka guarana, ker pôvodom z Brazílie, ktorého semená obsahujú 3-4% kofeínu v mimoriadne priaznivých chemických väzbách na iné látky.

Energia, ktorá trvá
Vďaka vysokému obsahu kofeínu vyniká guarana mimoriadnymi povzbudzujúcimi účinkami: zmierňuje ospalosť, zlepšuje vitalitu, prispieva k mobilizácii energetických zásob organizmu, podporuje fyzickú a psychickú výkonnosť. Kofeín sa z guarany uvoľňuje postupne, takže jej povzbudzujúce účinky pretrvávajú po dobu 6-8 hodín. Na rozdiel od kávy navyše neprekysľuje žalúdok. Je vhodná aj v rámci rekonvalescencie po dlhšej chorobe.

Povzbudenie pre mozog
Bio Guarana pomáha zvýšiť psychickú odolnosť, zlepšuje sústredenie, zbystruje vnímanie, priaznivo ovplyvňuje pamäť a ďalšie mozgové funkcie a pomáha zvládať záťažové situácie. Vďaka tomu je vhodná napríklad pre študentov, manažérov a ďalšie profesie kladúce vysoké nároky na psychiku, ale aj pre vodičov, ktorým pomáha udržať pozornosť počas dlhých ciest.

Pre zdravé srdce i trávenie
Guarana má však aj ďalšie priaznivé účinky na celý organizmus:

  • zlepšuje prekrvenie všetkých telesných orgánov a tkanív,
  • priaznivo ovplyvňuje zdravie srdca a tráviacej sústavy, zlepšuje peristaltiku čriev,
  • pôsobí mierne močopudne,
  • pomáha spomaliť starnutie a pozitívne pôsobí na sexuálny život,
  • pôsobí protikŕčove, čo sa využíva napríklad pri bolestivej menštruácii,
  • prispieva k zrýchlenie metabolizmu a ovplyvňuje pocit hladu, takže sa využíva aj ako doplnok redukčných kúr.

Značka: Nástroje zdravia
EAN:8595229200482

Charakteristika produktu

Doplnky stravy pre šport a fitness   Potencia, sexuálne zdravie   Zdravé chudnutie   Zdravé srdce a cievy   Zdravé trávenie  

Zloženie

Mletá semená guarany, obsah kofeínu min. 4%, rastlinné kapsule (hydroxypropyl methyl celulóza vhodná pre vegetariánov). Množstvo účinnej látky v jednej kapsuli: 500 mg guarany.

Dávkovanie a použitie

1 - 2 kapsule 2 x denne
Vďaka obsahu kofeínu nie je guarana vhodná pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

Hodnotenie

Tento produkt zatiaľ nebol hodnotený. Povedzte svoj názor na tento produkt ako prvý!

Pridať hodnotenie


Doplňujúce informácie

Podľa nariadenia Európskeho parlamentu a rady ES č. 1924 z roku 2006, nemôžu byť žiadnym potravinám priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Všetky informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach uvedené na našej stránke sú len súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných informačných zdrojov a za žiadnych okolností nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení potraviny prípadne jej nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ chce spotrebiteľ presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov. Možné pozitívne ale aj nežiadúce účinky potraviny treba pred použitím vždy vopred konzultovať so svojím lekárom!


Zdieľajte informácie o produkte


Naspäť