Bio obchod > Včelie produkty > Biomaterská kašička > Biomaterská kašička Nástroje Zdravia 60 kapsúl

Biomaterská kašička Nástroje Zdravia 60 kapsúl

Biomaterská kašička Nástroje Zdravia 60 kapsúl

Hodnotenie produktu 50%Hodnotenie produktu 50%Hodnotenie produktu 50%Hodnotenie produktu 50%Hodnotenie produktu 50%
Dokonalý kokteil živín. Podporuje imunitu.

Balenie: 1 ks 60 kapsúl (300 mg)


Oznamujeme cteným zákazníkom, že z dôvodu čerpania dovolenky u dodávateľov bude tovar odoslaný po 7.3.2020, tovar skladom výnimočne aj skôr.

9.30,- EUR  s DPH (pôvodne 14.90,- EUR)
 ks 

Dodáva
NIGMA

Poštovné grátis od 50 €

Tovar je dostupný

Odosielame
po 7.3.2020

Informácie o produkte

Dokonalý kokteil živín. Podporuje imunitu.

Materská kašička je včelí produkt určený na výživu lariev a včelích matiek. Je bohatá na vitamíny, zvlášť skupiny B ( B1, B2, B3, B5, B6, B8, B12, a ďalej A, C a E ), minerály ( železo, draslík, vápnik, chróm, mangán, zinok, meď ), esenciálne aminokyseliny, nukleové kyseliny a ďalšie látky.

Materská kašička, čiže látka, ktorú vytvárajú včely vo svojich hltanových žľazách, je skvelou ukážkou toho, čo dokáže dokonalá výživa. Zo zárodkov, ktoré sú touto 'superpotravou' kŕmené len prvé tri dni života, sa vyvinú drobné robotnice, ktoré žijú len pár týždňov. Zato geneticky úplne totožná včelia kráľovná, ktorá materskú kašičku konzumuje po celý život, dorastá dvojnásobnej veľkosti, dožíva sa až piatich rokov a každý deň znesie cez 2000 vajíčok.

Dokonalý kokteil živín
Materská kašička obsahuje množstvo nevyhnutných živín : vitamíny A, C, D, B1, B3, B5, B6, B7, B8 a B12, železo, draslík, chróm, mangán, 20 aminokyselín alebo kyselinu nukleovú, ktorá podporuje bunkovú regeneráciu.

Materská kašička sa neodporúča užívať dlhodobo, ale skôr ako intenzívna kúra 1 - 2x ročne. Je nevhodná pre tehotné ženy a osoby alergické na včelie produkty. U vážnejších zdravotných problémov konzultujte jej použitie s lekárom.

Krajina pôvodu: Francúzsko

Značka: Nástroje zdravia
EAN:8595229200505

Charakteristika produktu

Cholesterol   Superpotraviny   Zdravé srdce a cievy   Zdravé vlasy a nechty   Zdravý spánok  

Chróm   Draslík   Meď   Vápnik   Vitamín A   Vitamín B1   Vitamín B12   Vitamín B2   Vitamín B3   Vitamín B5   Vitamín B6   Vitamín C   Vitamín E   Zinok   Železo  

Zloženie

Včelia materská kašička a peľ (produkt ekologického poľnohospodárstva) lyofilizovaná forma, rastlinné kapsule (hydroxypropylmethyl celulóza).
Množstvo účinnej látky v jednej kapsli: 200 mg včelia materská kašička, 100 mg včelí peľ.

Dávkovanie a použitie

1 kapsula 2x denne

Materská kašička sa neodporúča užívať dlhodobo, ale skôr ako intenzívna kúra 1-2x ročne. Je nevhodná pre tehotné ženy a osoby alergické na včelie produkty. Pri vážnejších zdravotných problémov konzultujte jej použitie s lekárom.

Hodnotenie

K tomuto produktu sa doteraz vyjadril 1 návštevník.
Priemerná známka 5 z 5.

,   Hodnotenie produktu 50%Hodnotenie produktu 50%Hodnotenie produktu 50%Hodnotenie produktu 50%Hodnotenie produktu 50%

Veľká spokojnosť. Objednávam opäť. (Známka 5/5)


Pridať hodnotenie


Podobný tovar

Blue Step BIO Propolis 90 kapsúl

Osvedčená klasika do každej domácnosti...

11.90  8.10 €


Doplňujúce informácie

Podľa nariadenia Európskeho parlamentu a rady ES č. 1924 z roku 2006, nemôžu byť žiadnym potravinám priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Všetky informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach uvedené na našej stránke sú len súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných informačných zdrojov a za žiadnych okolností nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení potraviny prípadne jej nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ chce spotrebiteľ presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov. Možné pozitívne ale aj nežiadúce účinky potraviny treba pred použitím vždy vopred konzultovať so svojím lekárom!


Zdieľajte informácie o produkte


Naspäť