Bio obchod > Výživové doplnky > Extrakty a špeciálne prípravky > Finclub Fin Seraflecaps 60 kapsúl

Finclub Fin Seraflecaps 60 kapsúl

Finclub Fin Seraflecaps 60 kapsúl


Prospešný enzým v kapsulách na posilnenie imunity

Balenie: 1 ks 60 kapsúl

Informácie o produkte

Prospešný enzým v kapsulách na posilnenie imunity

Výživový doplnok Seraflecaps obsahuje Serrazimes®-I, čo je proteolytický enzýmový systém získaný z húb Aspergillus oryzae a Aspergillus melleus. Ide o bezpečnú formu enzýmu serapeptázy, ktorý sa využíva k starostlivosti o zdravie srdca, pľúc a na posilnenie imunitného systému.

Serapeptáza

 • zmierňuje symptómy zápalov kĺbov
 • eliminuje poškodené a odumreté tkanivá a bunky bez poškodenia živého zdravého tkaniva
 • podporuje hojenie pri zápaloch kĺbov, poúrazové stavy, poranienie pri športe ( natrhnutie väzív a svalov, výrony)
 • tlmí bolesť tým, že blokuje uvoľňovanie amínov vyvolávajúcich bolesť zo zapálených a poškodených tkanív
 • po menších chirurgických zákrokoch mierni opuch, tlmí bolesť, urýchľuje vstrebávanie krvných podliatín, podporuje hojenie
 • znižuje nadmernú zrážanlivosť krvi, bráni vzniku krvných zrazenín v cievach
 • má protizápalový účinok v tepnách

Výživový doplnok nie je určený deťom, neodporúča sa počas tehotenstva, dojčenia, osobám s ťažkosťami so zrážanlivosťou krvi, s hemofíliou, počas dialýzy, pri liečbe antibiotikami a pred operáciou.

Krajina pôvodu: Fínsko

Značka: Finclub
ID:1741

Charakteristika produktu

Posilnenie imunity   Zdravé dýchacie cesty   Zdravé srdce a cievy  

Zloženie

Obsah účinných látok v 1 kapsule: 100 000 U Serrazimes®-I enzým proteáza

Dávkovanie a použitie

1 kapsula denne (kedykoľvek počas dňa, medzi jedlami nalačno, zapiť).
Odporučená denná dávka sa nesmie presiahnuť.
Produkt nie je vhodný pre deti do 3 rokov a na používanie ako náhrada rozmanitej stravy. Skladujte do 25 °C, mimo dosahu detí. Odsúhlasené Úradom verejného zdravotníctva SR.

Výživové doplnky Finclub

Prírodné výživové doplnky, ktoré vám Finclub ponúka, vyrába spoločnosť Hankintatukku Oy so sídlom v Helsinkách. Táto spoločnosť patrí medzi špičku v oblasti výživových doplnkov a zdravej výživy. Je nositeľom Ceny ministerstva priemyslu a obchodu. Jej výrobky sú posudzované v akreditovaných laboratóriách a výsledky sú sledované Národnou radou zdravia Fínska.

Pri svojich výskumoch používa Hankintatukku Oy svetové databanky a najnovšie vedecké poznatky. Tie sú kombinované s osvedčením, tisíc rokov starých postupov prírodnej medicíny.

Vďaka svojej čistote a polárnemu dňu s dlhodobým slnečným svitom, dáva fínska príroda optimálne podmienky pre pestovanie unikátnych liečivých bylín s vysokým obsahom účinných látok. Rastlinné extrakty, suroviny a produkty prechádzajú niekoľkonásobnou kontrolou.

Výrobný proces zodpovedá GMP (Good Manufacturing Practice - prax dobrej výroby). Spĺňa najvyššie požiadavky na kvalitu výroby a najprísnejšie normy určené pre výrobu prípravkov. Samotný výrobok je potom pod drobnohľadom od výberu surovín až po konečný produkt a po celú túto dobu musí spĺňať niekoľkonásobný systém kontroly kvality. Má svoj rodný list, ktorý ho sprevádza od jeho zrodenia až po expedíciu.

Pestovanie a zber rastlín zodpovedá GAP (Good Agricultural Practice - prax dobrého poľnohospodárstva). Ide o revolúciu v pestovaní rastlín, ktoré sú následne určené pre výrobu výživových doplnkov. Náš výrobca Hankintatukku je jednou z mála spoločností v Európe, ktorá GAP spĺňa a túto prevratnú novinku si môže dovoliť na svojich plantážach uplatňovať. Na rozdiel od GMP, ktoré sleduje a zaisťuje kvalitu produktov pri výrobe, GAP sleduje a zabezpečuje kvalitu rastlín, ktoré sú na výrobu výživových doplnkov používané.

Rastlinka je skrátka sledovaná od semienka až po zber, preto máme záruky, že v našich produktoch boli spracované rastliny, ktoré sú:

 • pestované bez použitia pesticídov
 • ručne zbierané v období, kedy majú najviac účinných látok
 • pestované v ekologicky čistých oblastiach bez použitia chémie
 • spracované veľmi šetrne, okamžite po zbere, aby nedošlo k znehodnoteniu

Hankintatukku veľmi úzko spolupracuje s Výskumným poľnohospodárskym ústavom. Zadáva úlohy, ktoré súvisia s možnosťou pestovania a udomácnenia rastlín vo Fínsku. Po niekoľkých rokoch systematického výskumu tento poľnohospodársky ústav učí farmárov, ako rastliny pestovať a ako sa o ne starať, aby spĺňali tie najvyššie nároky na kvalitu.

Hodnotenie

Tento produkt zatiaľ nebol hodnotený. Povedzte svoj názor na tento produkt ako prvý!

Pridať hodnotenie


Doplňujúce informácie

Podľa nariadenia Európskeho parlamentu a rady ES č. 1924 z roku 2006, nemôžu byť žiadnym potravinám priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Všetky informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach uvedené na našej stránke sú len súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných informačných zdrojov a za žiadnych okolností nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení potraviny prípadne jej nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ chce spotrebiteľ presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov. Možné pozitívne ale aj nežiadúce účinky potraviny treba pred použitím vždy vopred konzultovať so svojím lekárom!


Zdieľajte informácie o produkte


Naspäť