Lifeboost Magnézium 90 kapsúl

Magnézium proti únave a bolestiam hlavy.

Lifeboost Magnézium 90 kapsúl

Predaj ukončený

Balenie: 1 ks 90 kapsúl

Ľutujeme, tento produkt už nie je v ponuke nášho obchodu.

Lifeboost Magnézium 90 kapsúl

Magnézium proti únave a bolestiam hlavy.

Nedostatkom horčíka trpí tretina dospelej populácie. Ide prevažne o ľudí vo veku okolo 50 rokov, ale aj tehotné, dojčiace a ženy v menopauze, športovci a osoby trpiace poruchami trávenia. Horčík je nevyhnutný minerálny prvok pre správne fungovanie ľudského organizmu. Nevhodná strava, nadmerné používanie tukov, cukru, solí a alkohol, rovnako ako diéty a nadmerná fyzická záťaž môžu spôsobiť nedostatok horčíku.

Prejavy nedostatku horčíka: celková únava, bolesti hlavy, problémy s koncentráciou, svalové kŕče a bolesti, zápcha, neprimerané reakcie, stres.

LIFEBOOST® Magnézium je vyrobené z prvotriednych surovín z Európy a spĺňa všetky bezpečnostné požiadavky.

Prečo Magnézium?

  • Znižuje únavu.
  • Podporuje normálnu činnosť svalových funkcií.
  • Podporuje normálnu činnosť nervového systému.
  • Pomáha udržiavať zdravé a pevné kosti.
  • Pomáha udržiavať zdravé zuby.

Vyrobené na Slovensku.

Značka: LIFEBOOST
ID:1904

Zloženie produktu

Magnézium chelát, HPMC kapsula, mikrokryštalická celulóza (plnivo), ryžový extrakt (lubrikant).

Každá kapsula obsahuje 860mg Chelát megnézia, z toho 120mg magnézium, čo predstavuje 32% referenčnej výživovej hodnoty.

Dávkovanie a použitie

1 kapsula denne s vodou

Prípravok nie je určený pre deti do 3 rokov. Stanovená denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie užívať ako náhrada rozmanitej stravy. Tehotné alebo dojčiace ženy by mali použitie výživového doplnku konzultovať so svojím lekárom.

Skladujte mimo priameho slnečného žiarenia s teplotou do 25`C a mimo dosahu malých detí. Nepoužívajte, pokiaľ je ochranná fólia poškodená.

O značke LIFEBOOST®

Značka LIFEBOOST sa zrodila z myšlienky, vytvoriť výživové doplnky, vyrábané priamo na Slovensku, ktoré spĺňajú všetky predpoklady zdravých, vysoko kvalitných a cenovo dostupných produktov.

LIFEBOOST výživové doplnky sú vhodné pre deti od troch rokov, pre ľudí preferujúcich vegánsku stravu, sú vyrábané bez cukru, tuku, laktózy, bez gluténu a bez GMP.


Lifeboost
Lifeboost piktogramy

Doplňujúce informácie

Podľa nariadenia Európskeho parlamentu a rady ES č. 1924 z roku 2006, nemôžu byť žiadnym potravinám priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Všetky informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach uvedené na našej stránke pre produkt Lifeboost Magnézium 90 kapsúl sú len súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných informačných zdrojov a za žiadnych okolností nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení potraviny prípadne jej nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ chce spotrebiteľ presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov. Možné pozitívne ale aj nežiadúce účinky Lifeboost Magnézium 90 kapsúl treba pred použitím vždy vopred konzultovať so svojím lekárom!


Zdieľať informácie o produkte:

             

Hodnotenie

Produkt zatiaľ nebol hodnotený. Povedzte svoj názor ako prvý!


Minerály a stopové prvky

Odporúčame sa pozrieť aj na príbuzný tovar zo sekcie Minerály a stopové prvky