Nimbový bieliaci krém 60ml

Nimbový bieliaci krém pomáha redukovať farbu, veľkosť a výskyt hyperpigmentačných škvŕn. Krém je tekutej konzistencie s vysoko hydratačnými a bieliacimi účinkami. Je vhodný a účinný k odstráneniu stareckých škvŕn. Aktívne látky prípravku, získané z rastlinných zložiek napomáhajú zastaviť vznik nadmernej pigmentácie, zjemniť a oživiť pokožku a navrátiť jej prirodzenú farbu.

Nimbový bieliaci krém 60ml

29.80,-   s DPH 

Balenie: 1 ks 60ml

  ks 

Tovar ste pridali do nákupného košíka 🙂

Dostupnosť

Skladom u dodávatela

Expedícia

Do 48 hodín

Cena dopravy

Poštovné grátis od 50 €

 
Dodávateľ

Blue Step

Nimbový bieliaci krém 60ml

Nimbový bieliaci krém pomáha redukovať farbu, veľkosť a výskyt hyperpigmentačných škvŕn. Krém je tekutej konzistencie s vysoko hydratačnými a bieliacimi účinkami. Je vhodný a účinný k odstráneniu stareckých škvŕn. Aktívne látky prípravku, získané z rastlinných zložiek napomáhajú zastaviť vznik nadmernej pigmentácie, zjemniť a oživiť pokožku a navrátiť jej prirodzenú farbu.

Nimbový olejový a listový extrakt bol po stáročia používaný k ošetreniu problémovej pokožky. Nimbový bieliaci krém pomáha redukovať farbu, veľkosť a výskyt hyperpigmentačných škvŕn. Krém je tekutej konzistencie s vysoko hydratačnými a bieliacimi účinkami. Je vhodný a účinný na odstránenie stareckých škvŕn. Aktívne látky prípravku, získané z rastlinných zložiek napomáhajú zastaviť vznik nadbytočnej pigmentácie, zjemniť a oživiť pokožku a navrátiť jej prirodzenú farbu. Pre dosiahnutie maximálneho efektu používajte dvakrát denne po dobu aspoň troch mesiacov.

Mnoho zložiek so zosvetľovacím účinkom na kožu sa dá nájsť priamo v prírode. Počas vývoja prípravku sa prišlo na to, že zosvetlovacie účinky má hlavne sedem rastlín ( z viac ako 100 druhov ). Tie všetky boli použité k vytvoreniu synergickej kombinácie. Jedná sa o týchto sedem vysokohorských rastlín: Malva sylvestris ( slez ), Mentha piperita ( mäta pieporná ), Primula veris ( prvosienka ), Alchemilla vulgaris ( alchemilka obyčajná ), Veronica officinalis ( veronika lekárska ), Melissa officinalis ( medovka lekárska ), Alchillea millefolium ( rebríček obyčajný ). Podľa klinických testov a štúdií tento rastlinný komplex blokuje tyrosinázu v biosyntéze melanínu.

Produkt derivovaný z rastlín preukázateľne pomáha zosvetľovať kožu a redukovať farbu a veľkosť stareckých škvŕn. Jeho nedráždivé jemné zloženie s kozmetickými účinkami je ideálne pre ľudí s citlivou pokožkou a poškodenou pigmentáciou, ktorí neznesú agresívne bieliace činidlá. Citlivé pôsobenie tohoto výrobku je zaručené špeciálnou zmesou výťažkov z organických vysokohorských bylín, kombinovanou s nimbovým olejom s jemnou účinnosťou.

Môžete získať jednotný odtieň pleti úplne bezpečne a prirodzene. Nimbový bieliaci krém je účinný prípravok na báze nimbových listov a aloe vera, ktorý môžu používať ľudia všetkých vekových kategórií a typov pleti.

Nimba sa pridáva do krému, aby uviedla zmes do rovnováhy. Nimbový bieliaci krém sa v porovnaní s inými produktmi slúžiacimi k podobným účelom správa ku koži viac priateľsky. Chemikálie, a dokonca aj byliny používané na zosvetlenie a zjasnenie kože môžu často zapríčiniť jej podráždenie. Pretože nimbový olej priaznivo pôsobí na podráždenie, väčšina ľudí počas používania tohto výrobku nepozoruje zvýšenú citlivosť kože. Ak si však všimnete akéhokoľvek podráždenia, prestaňte samozrejme výrobok používať.

Návod na použitie
K minimalizácii tmavých škvŕn na pokožke a k jej rozjasneniu naneste dvakrát denne na postihnuté miesta. Pre dosiahnutie maximálneho účinku používajte denne po dobu aspoň troch mesiacov. Len na vonkajšie použitie.

V prípade, že sa objaví sčervenanie pokožky, prípravok nepoužívajte.

Preukázané klinické štúdie
Náš Nimbový bieliaci krém bol klinicky overený ako fungujúci na zosvetlenie škvŕn na koži a dosiahnutie svetlej pleti. Po 12 týždňoch ošetrovania bolo možné pozorovať výrazné zmeny. K celkovému zosvetleniu pribudlo tiež podstatné obmedzenie farby a veľkosti nepravidelného zafarbenia kože alebo stareckých škvŕn.

Tento krém je ideálny pre používanie na tvár, hruď, chrbát, paže a ruky. Vždy sa odporúča používať denne i opaľovacie krémy, ktoré majú faktor SPF 15 a vyššie.

Ako dlho potrvá, kým si všimnem nejakých zmien?
Každý človek má odlišnú pleť, takže aj zmeny môžu byť rôzne. Väčšinou sa výsledok dostaví po 3 mesiacoch používania krému dvakrát denne.

Ako vlastne prípravok funguje?
Mnoho zložiek zo zosvetľovacím účinkom na koži sa dá nájsť priamo v prírode. Počas vývoja produktu sme prišli na to, že zosvetlovacie účinky má sedem rastlín (z viac ako 100 druhov).

Tie všetky sme použili na vytvorenie synergickej kombinácie. Jedná sa o týchto sedem vysokohorských rastlín: Malva sylvestris (slez), Mentha piperita (mäta pieporná), Primula veris (prvosienka), Alchemilla vulgaris (alchemilka obyčajná), Veronica officinalis (veronika lekárska), Melissa officinalis (medovka lekárska), Alchillea millefolium (rebríček obyčajný). Podľa klinických testov a štúdií tento rastlinný komplex blokuje tyrosinázu v biosyntéze melanínu.

Prečo krém obsahuje nimbu?
Nimba sa pridáva do krému, aby uviedla zmes do rovnováhy. Nimbový bieliaci krém sa v porovnaní s inými produktmi slúžiacimi k podobným účelom správa ku koži viac priateľsky. Chemikálie, a dokonca aj byliny používané na zosvetlenie a zjasnenie kože môžu často zapríčiniť jej podráždenie. Pretože nimbový olej funguje veľmi dobre proti podráždeniu, väčšina ľudí počas používania tohto účinného výrobku nepozoruje zvýšenú citlivosť kože. Ak si však všimnete akéhokoľvek podráždenia, prestaňte samozrejme výrobok používať.

Funguje krém aj na farebnú pleť?
Áno, funguje na všetky typy pleti, vrátane ázijského, afroamerického a hispánskeho. Tento krém bol v podstate vyvinutý ako prostriedok zosvetľujúci pleť na tvári určený pre Aziatov.

Čo krém obsahuje?
Zloženie : certifikovaná organická Melia Azadirachta (nimba), výťažok z listov, Aloe Barbadensis gél, glycerín, Helianthus Annuus (slnečnicový) olej, Simmondsia Chinensis (jojobový) olej, Persea Gratissima (avokádový) olej, Melia Azadirachta (nimbový) olej, Sodium acrylates kopolymér, výťažok z Malva Sylvetris (slez), výťažok z listov Menta Piperita (mäta pieporná), vazelínový olej, fenoxyenthanol, výťažok z Primula Veris (prvosienka), výťažok z Alchemilla Vulgaris (alchemilka obyčajná), výťažok z Veronica Officinalis (veronika lekárska), výťažok z Melissa Officinalis (medovka lekárska), výťažok z Achillea Millefolium rebríček obyčajný), PPG - 1 TRIDECETH - 6, Fragance (parfum z prírodných ingrediencií), metylparabén, izopropylparabénu, Isobutylparaben, butylparabén (konzervanty).

Prečo výrobok obsahuje parabény?
Väčšina konzervantov sa používa vo vysokých, toxických množstvách. Aby sme sa tomu vyhli, synergicky sme skombinovali naše ingrediencie tak, že sme znížili celkové percento na menej ako 0,3. Hoci niektorí ľudia môžu byť citliví na väčšie množstvo konzervantov, zhubné účinky bakteriálneho rastu a ďalších kontaminácií na problematickú kožu ďaleko prevyšujú negatívne aspekty konzervantov.

Je tento výrobok vhodný práve pre vás?
Obťažujú vás tmavé škvrny na tvári, pažiach a ďalších častiach tela?
Máte poškodenú kožu slnečným žiarením, čo je charakterizované nepravidelnou pigmentáciou a dehydrovanou pokožkou?
Chcete mať rovnomerný a svetlejší tón pokožky?
Skúsili ste iné bieliace krémy alebo zosvetlovače a chcete mať ešte jemnejšiu pokožku?
Ak áno, Nimbový bieliaci krém je tu presne pre vás!

Nimbový bieliaci krém
Produkt derivovaný z rastlín má preukázateľné zosvetlovacie účinky na kožu a schopnosť redukovať farbu a veľkosť stareckých škvŕn. Jeho nedráždivé jemné zloženie s kozmetickými účinkami je ideálne pre ľudí s citlivou pokožkou a poškodenou pigmentáciou, ktorí neznesú agresívne bieliace činidlá.

Citlivé pôsobenie tohoto výrobku je umožnené vďaka špeciálnej zmesi výťažkov z organických vysokohorských bylín, kombinovaných s nimbovým olejom s jemnou účinnosťou.

Výskumná štúdia vykonaná DERMAC LABORATORIES v Stamfodu, USA Nimbový bieliaci krém - je bielej tekutej konzistencie s vysoko hydratačnými a bieliacimi účinkami.

Aktívne látky prípravku, získané z rastlinných zložiek, zastaví nadbytočnú pigmentáciu, zjemní a oživí pokožku a navráti prirodzenú farbu. Pre dosiahnutie maximálneho efektu používajte dvakrát denne po dobu aspoň troch mesiacov.

Krajina pôvodu: USA

Značka: ORGANIX
ID:1061

Zloženie produktu

Certifikovaná organická Melia Azadirachta (nimba), výtažok z listov, Aloe Barbadensis gel, glycerin, Helianthus Annuus (slnečnicový) olej, Simmondsia Chinensis (jojobový) olej, Persea Gratissima (avokádový) olej, Melia Azadirachta (nimbový) olej, Sodium Acrylates copolymer, výtažok z Malva Sylvetris (slez), výtažok z listov Menta Piperita (Mäta pieporná), vazelínový olej, fenoxyenthanol, výtažok z Primula Veris (prvosienka jarná), výtažok z Alchemilla Vulgaris (alchemilka obyčajná), výtažok z Veronica Officinalis (Veronika lekárska), výtažok z Melissa Officinalis (Medovka lekárska), výtažok z Achillea Millefolium (rebríček obyčajný), PPG-1 Trideceth-6, Fragance (parfém z prírodných ingrediencí), Metylparaben, Isopropylparaben, Isobutylparaben, Butylparaben (konzervanty).

Dávkovanie a použitie

K minimalizácii tmavých škvŕn na pokožke a k jej rozjasnovaniu aplikujte dvakrát denne na postihnuté miesta. Pre dosiahnutie maximálneho účinku používajte denne po dobu aspoň troch mesiacov. Len pre vonkajšie použitie. V prípade, že sa objaví začervenánie pokožky, prípravok nepoužívajte.

Nimbová kozmetika Thera Neem Organix

Nimbová kozmetika Thera Neem je z ekologicky pestovanej nimby. Všetky prípravky sú založené na prírodnej, prevažne bylinnej báze. V Indii, kde sú suché letá a páli horúce tropické slnko, sa stalo tradíciou užívať nimbovu kozmetiku.

Nimbový olej rýchlo uľaví suchej pokožke, pretože sa do nej ľahko vstrebáva, pomáha hojiť jej poškodené vrstvy a umožňuje udržať jej prirodzenú rovnováhu. Tieto vlastnosti umožňujú nimbe obmedziť tvorbu vrások, a to tým, že pomáhajú koži udržovať jej pružnosť.

Nimba dokáže liečiť poškodenie kože spôsobené ultrafialovým žiarením, a tiež dokáže aj predchádzať predčasnému starnutiu pokožky.

Thera Neem výrobky nie sú testované na zvieratách.


Zdieľať informácie o produkte:

             

Hodnotenie

Produkt zatiaľ nebol hodnotený. Povedzte svoj názor ako prvý!


Špeciálna kozmetika

Odporúčame sa pozrieť aj na príbuzný tovar zo sekcie Špeciálna kozmetika