Finclub intímna pena Aloe Vera 100 ml

Jemná pena pre intímnu hygienu.

Finclub intímna pena Aloe Vera 100 ml

Predaj ukončený

Balenie: 1 ks 100 ml

Ľutujeme, tento produkt už nie je v ponuke nášho obchodu.

Finclub intímna pena Aloe Vera 100 ml

Jemná pena pre intímnu hygienu.

Jemná intímna organická čistiaca pena s hydratačnými a ochrannými aktívnymi zložkami. Inovatívna mäkká pena rešpektuje rovnováhu najjemnejšej pokožky a ponecháva príjemný pocit sviežosti a prirodzenej čistoty. Ideálne pre každodennú hygienu.

 • produkt neobsahuje alergény
 • dermatologicky testovaný
 • netestovaný na zvieratách
 • je užitočný pri šetrnom ho

Značka: Finclub
ID:1750

Zloženie produktu

Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Extract*, Coco Glucoside, Glycerin, Coco-glucoside (and) Glyceryl Oleate, Punica Granatum Fruit Extract, Beataine, Chamomilla Recutita Extract, Lavanda Angustifolia Flower Extract, Citrus Aurantium Dulcis Peel Extract, Sodium Hyaluronate, Xylitylglucoside, Anhyldrxylitol, Xylitol, Benzyl Alcohol, Salicyl Acid, Sorbic Acid, Algin Sodium Dehydroacetate, Parfum, Citric Acid, Maltodextrin, Limonene, Linalool

Kozmetika Finclub Aloe Vera

Natura & Benessere, taliansky dodávateľ 100% prírodnej kozmetiky s Aloe Vera pre fínsku značku Finclub sa od roku 1988 zaoberá výskumom a vývojom riešení pre lepšiu kvalitu nášho života prírodnou cestou. Jedným z ich najdôležitejších cieľov, keď vyvíja nový produkt, je nielen získať skvelý výsledok, ale tiež plne rešpektovať vlastnosti pokožky. Garantujú vysoký štandard kvality ich výrobkov, pretože im záleží na každej etape výrobného cyklu. Všetky kroky ekologického výrobného cyklu sú certifikované spoločnosťami (inšpekciami) ECOGRUPPO ITALIA a NATURE. Ide o veľmi dôležité certifikáty, ktoré zaručujú kvalitu ako spoločnosti, tak výrobkov.

Natura & Benessere dohliada na kompletný proces výroby. Od zasadenia semien rastlín až po konečný výrobok. A to všetko na vlastnej certifikovanej organickej farme, kde nepoužívajú žiadne chemikálie alebo pesticídy. Rastliny pestujú podľa starodávnych tradícií - tak ako to kedysi robili starí Rimania. Dávajú tiež prednosť ručnému zberu, pretože umožňuje zachovávať všetky mimoriadne aktívne zložky, ako nutričné, tak aj liečivé, ktoré rastliny v sebe zahŕňajú. Tieto skutočnosti sú nesmierne dôležité, pretože účinnosť Aloe Vera produktov závisí práve na čistote rastlín, ich pestovanie, na metóde spracovania a spôsobu konzervácie.

Natura & Benessere na vývoji nových produktov spolupracuje s Centro di Cosmetologia na Universita di Ferrara a tiež s Dipartimento di Scienze na Universita di Pavia.

Všetky produkty rady Finclub Aloe Vera:

 • neobsahujú parabény
 • sú s prírodnými a hypoalergénnymi konzervantami
 • bez alkoholu
 • použité sú prírodné a neagresívne vône
 • neobsahujú SLS (Sodium Laureth Sulfate)
 • neobsahujú vazelínu a parafín
 • nie sú testované na zvieratách
 • všetky sú vytvorené tak, aby plne rešpektovali vlastnosti pokožky


Aloe Vera Finclub kozmetika


Zdieľať informácie o produkte:

             

Hodnotenie

Produkt zatiaľ nebol hodnotený. Povedzte svoj názor ako prvý!


Gély na intímnu hygienu

Odporúčame sa pozrieť aj na príbuzný tovar zo sekcie Gély na intímnu hygienu