Zdravé svetlo - skúsenosti

Dobrý deň, chcel by som sa opýtať na vaše skúsenosti s plnospektrálnym svetlom (trubicové žiarivky, kompaktné žiarivky). Často pracujem v noci, bolia ma oči, hlava, po polnoci som už tak zničený, že musím ísť do postele a neviem zaspať. Čítal som, že plnospektrálne svetlo, t.j. svetlo podobné tomu dennému by mohlo pomôcť, je však nespočet žiariviek na trhu a neviem si vybrať. Ďakujem, Peter Chovan

17.02.2017, Anonym Reagovať

Dobrý deň, do dnešného dňa evidujeme len pozitívne hodnotenia ľudí, ktorí si zakúpili plnopektrálne žiarivky. Prikladám niekoľko hodnotení, ktoré môžete nájsť pri jednotlivých produktoch:

Ivan, 16.04.2015
Super svetlo, odporučam

Mária M., 08.03.2014
O "zdravom svetle" som čítala v časopise Vitalita a myslím,že splnilo naše očakávanie.Keďže sa svojím zložením podobá slnečnému žiareniu prispieva k zmierneniu únavy zraku,ostrosti. Máme pocit,že pri dlhšom sedení pri počítači zmierňuje pocit únavy,človek sa dokáže lepšie sústrediť.

Martin, 14.02.2017
Som spokojny odkedy s nou svietim sa necitim tak unaveno ako ked som svietil s beznou zltou ziarivkou, aj co sa tyka pocitaca, som viac sustredenejsi. Pomohla mi. Dakujem.

Viac reakcií nájdete v hodnoteniach, ktoré sú súčasťou informácií o produktoch.

18.02.2017, biocesta.sk Reagovať

Re Anonym: nakupila som ziarivky do detskej izby a kuchyne a mozem potvrdit ze je to urcite lepsie svetlo ako klasicke ziarivky. Aj deti su kludnejsie, aj kaktus co name za 13 rokov nekvitol tak rozkvitol :)

24.04.2017, Anonym Reagovať


Naspäť