Priobotiká - ktoré sú najlepšie?

Hľadala som na tejto stránke aj nejaké probiotické doplnky stravy, ale nenašla som. Viete mi niekto poradiť dobrú značku za dobrú cenu. Chcela by som to hlavne vyskúšať, nie hneď investovať :) Najlacnejšie som zatiaľ našla české výrobky od valosunu. Nejaké skúsenosti?

19.03.2013, Alexandra Kounicová Reagovať

Re Alexandra Kounicová: probiotík som vyskúšal už kopec. Najlepšie sú buď probi8caps od finclubu (dostať ich na tejto stránke a za dobrú cenu), alebo v lekárni bio-gaya. Mne však nakoniec najviac pomohli nie probiotiká, ale chlorella.

19.03.2013, elka Reagovať

Re Alexandra Kounicová: Ja mam odskusany biopron forte. Uziva sa najma pri cestovani. Ja ho uzivam i pred cestovanim, upravuje mikrofloru a docitala som sa, ze nie kazde probiotika su vhodne a pomozu. Pry musia mat nejaky dvojity obal, aby sa stihly zive bakterie dostat tam kam musia a aby ich nezahubili kyseliny skor, nez si splnia, co musia. Tieto moje probiotika ten dvojity obal maju, takze by mali splnat svoju funkciu poctivo. Ale biopronov mas vela, odskusany mam aj biopron, co sa uziva k antibiotikam a je to uplne super. ja som na to hakliva, takze pri antibiotikach vyhradne probiotika.

29.08.2013, Romana Pastoreková Reagovať


Naspäť