Bio obchod > Výživové doplnky > Zelený jačmeň > MultiGreen Mladá zelená zmes 80g

MULTIGREEN

MultiGreen Mladá zelená zmes 80g


Chlorella, spirulina, ďatelina, jačmeň, pšenica a chaluha Kelp v jednom. Výborná prísada do šalátov; zelený nápoj.

Balenie: 1 ks 80g

Predaj ukončený
Ľutujeme, tento produkt už nie je v ponuke nášho obchodu.

Informácie o produkte

Chlorella, spirulina, ďatelina, jačmeň, pšenica a chaluha Kelp v jednom. Výborná prísada do šalátov; zelený nápoj.

Dopredaj, posledné kusy, expirácia 30.10.2017

Vďaka tejto mladej zelenej zmesi dostanete naozaj všetko, čo potrebujete ku svojmu zdravému životu.

Chlorella je najbohatším prírodným zdrojom chlorofylu a zároveň jedným z najúčinnejších detoxikačních prostriedkov vôbec. Spirulina výrazne podporuje znižovanie váhy, je bohatým zdrojom vitamínov (zvlášť skupiny B a beta-karoténu), minerálov, enzýmov a esenciálnych mastných kyselín a výrazne pomáha telu v obrane proti nádorovému bujneniu.

Ďalej tu nájdeme chaluhu Kelp obsahujúcu vysoké množstvo jódu a vitamínu C a laktobacilovú kultúru, ktorá výrazne podporuje vstrebávanie všetkých účinných látok zo zelených potravín.

Obsah živín v zelených nápojoch a teda i miera jej liečivých účinkov sú však závislé od spôsobu a miesta pestovania. Mladý jačmeň, Mladá pšenica i Alfalfa sú vyrábané z mladých výhonkov, ktoré sú pestované ekologickým spôsobom v bohatých sopečných pôdach Austrálie, v oblastiach s vysokou intenzitou slnečného svitu. Vďaka tomu majú maximálny obsah účinných látok.

Značka: Nástroje zdravia
EAN:8595229200062

Charakteristika produktu

Detoxikácia organizmu   Odkyslenie organizmu   Varenie, pečenie a smoothies   Zdravé chudnutie   Zdravé trávenie   Zelené potraviny  

Biotín   Chlorofil   Cholín   Provitamín A   Vitamín B1   Vitamín B2   Vitamín B3   Vitamín B5   Vitamín B6   Vitamín B9   Vitamín C  

Zloženie

Prášok zo sušeného mladého jačmeňa 40%, hnedá ryža 15%, alfalfa prášok 19%, jablčná vláknina 13.8%, chlorella 5%, spirulina 5%, laktobacilové kultúry 1.2%, Morské riasy 1%.

Krajina pôvodu: Austrália

Dávkovanie a použitie

1-2 čajové lyžičky (t.j. 2-4g) denne.
Odporúčaná dávka dennej konzumácie je 4g a zodpovedá cca 40 mikrogramom jódu, čo predstavuje 27% odporúčanej dennej dávky.

Návod: 1-2 čajové lyžičky zamiešajte s ovocným džúsom alebo iným obľúbeným nápojom. nepoužívajte v kombinácii s horúcimi nápojmi, nakoľko teplo neutralizuje aktívne enzýmy. Ďalšou možnosťou použitia je pridanie Multigreen do cereálií, šalátu alebo iného studeného jedla.

Výrobok nie je určený na používanie ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte doporučené denné dávkovanie.

Hodnotenie

K tomuto produktu sa doteraz vyjadril 1 návštevník.
Priemerná známka 5 z 5.

,   Hodnotenie produktu 50%Hodnotenie produktu 50%Hodnotenie produktu 50%Hodnotenie produktu 50%Hodnotenie produktu 50%

Mladá zelená zmes mi chutí a verím, že pomáha aj môjmu telu, lebo sa cítim fajn. (Známka 5/5)


Pridať hodnotenie


Podobný tovar


Doplňujúce informácie

Podľa nariadenia Európskeho parlamentu a rady ES č. 1924 z roku 2006, nemôžu byť žiadnym potravinám priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Všetky informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach uvedené na našej stránke sú len súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných informačných zdrojov a za žiadnych okolností nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení potraviny prípadne jej nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ chce spotrebiteľ presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov. Možné pozitívne ale aj nežiadúce účinky potraviny treba pred použitím vždy vopred konzultovať so svojím lekárom!


Zdieľajte informácie o produkte


Naspäť