Zelené potraviny

Zelené potraviny (green foods) sú dôležitou súčasťou stravovania. Zelené potraviny dokážu telo nielen nasýtiť, ale ho aj očistiť, detoxikovať, regenerovať, tlmiť jeho prekyslenie a posilniť obranný systém človeka. K zeleným potravinám patria cereálne trávy a riasy. Produkty v našom bio obchode sú v bio alebo raw kvalite.

Všetky produkty (
)
Nástroje zdravia (
)
Cholesterol (
)
Detoxikácia organizmu (
)
Šport a fitness (
)
Posilnenie imunity (
)
Pre diabetikov (
)
Superpotraviny (
)
Zdravá pečeň (
)
Zdravé chudnutie (
)
Zdravé srdce a cievy (
)
Zdravé vlasy a nechty (
)
Zelené potraviny (
)
Zdravá štítna žľaza (
)
Vitamín B12 (
)
Vitamín B6 (
)
Jód (
)
Chróm (
)
Železo (
)Chlorella

Napomáha očistiť a omladiť organizmus, zbaviť telo toxínov a dodať energiu. Chlorella je jedinečný bio produkt pre detoxikáciu organizmu.

Spirulina

Spirulina je modrozelená sladkovodná riasa, ktorá svojím obsahom živín predbehla väčšinu potravín a doplnkov stravy. Tento bio produkt je u žien často používaný na chudnutie.

Mladý zelený jačmeň

Mladý zelený jačmeň je svieži zelený nápoj. Nájdeme v ňom všetky živiny, ktoré telo potrebuje na vytváranie nových buniek, protilátok, hormónov a enzýmov - od vitamínov a minerálov až po aminokyseliny. Mladý jačmeň pomáha zlepšiť trávenie, pôsobí proti zápche a podporuje imunitu a regeneráciu organizmu. Zelený nápoj z mladého jačmeňa je tiež prevenciou rakoviny a srdcovo cievnych chorôb.

Mladá pšenica

Mladá pšenica výrazne prispieva k zlepšeniu imunity a zníženiu chronickej únavy, podporuje znižovanie hmotnosti, peristaltiku čriev i liečbu celulitídy. Nápoj z mladej pšenice tiež pomáha neutralizovať metabolické prekyslenie organizmu.

Alfalfa

Alfalfa predstavuje jeden z najčastejšie používaných prostriedkov proti reumatizmu, pôsobí diureticky a účinne pomáha pri liečbe zápalov močových ciest a prostaty, pomáha spomaľovať starnutie a zvýšiť fyzickú silu a zdatnosť.