Fin DepSTOP 60 tabliet

Šafrán a vitamín B2 pre emocionálnu rovnováhu, proti depresiám, pre zdravý spánok.

Fin DepSTOP 60 tabliet

29.00,-   s DPH 

Balenie: 1 bal 60 tabliet

  bal 

Tovar ste pridali do nákupného košíka 🙂

Dostupnosť

Skladom u dodávatela

Expedícia

Do 24 hodín

Cena dopravy

Poštovné grátis od 50 €

 
Dodávateľ

NIGMA

Fin DepSTOP 60 tabliet

Šafrán a vitamín B2 pre emocionálnu rovnováhu, proti depresiám, pre zdravý spánok.

Patentovaný štandardizovaný šafranový extrakt Saffr' Activ® a vitamín B2

Vysoká čistota a kvalita ručne zbieraného a čisteného šafranu = vysoká koncentrácia aktívnej zložky SAFRANAL.

Šafran sa odporúča na podporu duševného zdravia, pozitívnej nálady a relaxácie, je užitočný pre predmenštruačnú pohodu i plodnosť. Obsiahnuté aktívne látky pomáhajú lepšie zvládať stres, psychické vypätie, náročné životné situácie, majú pozitívny vplyv na duševnú vyrovnanosť.

Vitamín B2 prispieva k činnosti nervovej sústavy, k energetickému metabolizmu, k zníženiu únavy.

Extrakt sa získava z ručne zbieraných a očistených stigm šafránových, na 1 kg sušeného šafranu je potrebných 100.000 kvetov Crocus sativus. Odporúča sa užívať po dobu aspoň 4 - 6 týždňov.

Bez laktózy, kvasníc, sladidiel a lepku, vhodný pre vegánov.

Krajina pôvodu: Fínsko

Výrobca: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Značka: Finclub
ID:2067

Zloženie produktu

Obsah účinných látok: V 2 tabletách je: 600 μg safranalu, 12 mg vitamínu B2.

Dávkovanie a použitie

Dávkovanie: 1 tableta 2x denne, po jedle, zapiť

Návod na použitie: Nie je určený deťom, tehotným a dojčiacim alebo v kombinácii s antidepresívami, pokiaľ to neodporučí lekár. Odporúča sa užívať po dobu aspoň 4 - 6 týždňov.

Výživové doplnky Finclub

Prírodné výživové doplnky Fin DepSTOP 60 tabliet, ktoré vám Finclub ponúka, vyrába spoločnosť Hankintatukku Oy so sídlom v Helsinkách. Táto spoločnosť patrí medzi špičku v oblasti výživových doplnkov a zdravej výživy. Je nositeľom Ceny ministerstva priemyslu a obchodu. Jej výrobky sú posudzované v akreditovaných laboratóriách a výsledky sú sledované Národnou radou zdravia Fínska.

Pri svojich výskumoch používa Hankintatukku Oy svetové databanky a najnovšie vedecké poznatky. Tie sú kombinované s osvedčením, tisíc rokov starých postupov prírodnej medicíny.

Vďaka svojej čistote a polárnemu dňu s dlhodobým slnečným svitom, dáva fínska príroda optimálne podmienky pre pestovanie unikátnych liečivých bylín s vysokým obsahom účinných látok. Rastlinné extrakty, suroviny a produkty prechádzajú niekoľkonásobnou kontrolou.

Výrobný proces zodpovedá GMP (Good Manufacturing Practice - prax dobrej výroby). Spĺňa najvyššie požiadavky na kvalitu výroby a najprísnejšie normy určené pre výrobu prípravkov. Samotný výrobok je potom pod drobnohľadom od výberu surovín až po konečný produkt a po celú túto dobu musí spĺňať niekoľkonásobný systém kontroly kvality. Má svoj rodný list, ktorý ho sprevádza od jeho zrodenia až po expedíciu.

Pestovanie a zber rastlín zodpovedá GAP (Good Agricultural Practice - prax dobrého poľnohospodárstva). Ide o revolúciu v pestovaní rastlín, ktoré sú následne určené pre výrobu výživových doplnkov. Náš výrobca Hankintatukku je jednou z mála spoločností v Európe, ktorá GAP spĺňa a túto prevratnú novinku si môže dovoliť na svojich plantážach uplatňovať. Na rozdiel od GMP, ktoré sleduje a zaisťuje kvalitu produktov pri výrobe, GAP sleduje a zabezpečuje kvalitu rastlín, ktoré sú na výrobu výživových doplnkov používané.

Rastlinka je skrátka sledovaná od semienka až po zber, preto máme záruky, že v našich produktoch boli spracované rastliny, ktoré sú:

  • pestované bez použitia pesticídov
  • ručne zbierané v období, kedy majú najviac účinných látok
  • pestované v ekologicky čistých oblastiach bez použitia chémie
  • spracované veľmi šetrne, okamžite po zbere, aby nedošlo k znehodnoteniu

Hankintatukku veľmi úzko spolupracuje s Výskumným poľnohospodárskym ústavom. Zadáva úlohy, ktoré súvisia s možnosťou pestovania a udomácnenia rastlín vo Fínsku. Po niekoľkých rokoch systematického výskumu tento poľnohospodársky ústav učí farmárov, ako rastliny pestovať a ako sa o ne starať, aby spĺňali tie najvyššie nároky na kvalitu.

Doplňujúce informácie

Podľa nariadenia Európskeho parlamentu a rady ES č. 1924 z roku 2006, nemôžu byť žiadnym potravinám priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Všetky informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach uvedené na našej stránke pre produkt Fin DepSTOP 60 tabliet sú len súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných informačných zdrojov a za žiadnych okolností nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení potraviny prípadne jej nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ chce spotrebiteľ presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov. Možné pozitívne ale aj nežiadúce účinky Fin DepSTOP 60 tabliet treba pred použitím vždy vopred konzultovať so svojím lekárom!


Zdieľať informácie o produkte:

             

Hodnotenie

Produkt zatiaľ nebol hodnotený. Povedzte svoj názor ako prvý!


Extrakty a špeciálne prípravky

Odporúčame sa pozrieť aj na príbuzný tovar zo sekcie Extrakty a špeciálne prípravky