Nimbové telové mlieko Thera Neem 240ml

Vhodné pre citlivú, svrbiacu a problematickú pokožku, napr. pri výskyte ekzému, psoriázy, akné a iných kožných ochorení.

Nimbové telové mlieko Thera Neem 240ml

Predaj ukončený

Balenie: 1 ks 240ml

Ľutujeme, tento produkt už nie je v ponuke nášho obchodu.

Nimbové telové mlieko Thera Neem 240ml

Vhodné pre citlivú, svrbiacu a problematickú pokožku, napr. pri výskyte ekzému, psoriázy, akné a iných kožných ochorení.

Nimbový olej a extrakt z nimbových listov sa po stáročia používal pre zlepšenie kvality a zdravia pokožky. Viac než 80 % prísad v Thera Neem Leaf and Oil Lotion tvoria výťažky z čistých organických certifikovaných nimbových listov, ručne zbieraných rastlín aloe vera a divoko rastúcej nimby. Ďalšími vysoko kvalitnými prísadami sú prírodné oleje a zmäkčovadlá, mierne antioxidanty a hypoalergénne polyméry, ktoré činia naše telové mlieko ľahko a rýchlo vstrebateľné do pokožky.

Vhodné pre citlivú, svrbivú a problematickú pokožku, napríklad pri výskyte ekzému, psoriázy, akné a iných kožných chorôb

  • Priaznivo ovplyvňuje hydratáciu a upokojenie kože,
  • vysoký obsah mastných kyselín napomáha obnoviť vlhkosť a pružnosť pokožky a podporuje obnovu jej prirodzenej rovnováhy,
  • je účinnou súčasťou prevencie i liečby širokej škály kožných ochorení,
  • má omladzujúce účinky, pomáha udržať pokožku vláčnu a pružnú,
  • priaznivo ovplyvňuje produkciu melanínu a podporuje tak zníženie výskytu bielych škvŕn na pokožke spôsobených vitiligom ( porucha pigmentácie)
  • pomáha ničiť baktérie, parazity, plesne a posilňovať imunitný systém pokožky.

Nimbové telové mlieko má antibakteriálne a protizápalové účinky a podporuje upokojenie podráždenej pokožky. Pre ešte lepšie účinky nimby doporučujeme pleť najskôr umyť nimbovým mydlom, aby sa odstránili odumreté bunky, zvláčnila a upokojila pokožka, a potom naniesť nimbovej telové mlieko.

Krajina pôvodu: USA

Značka: ORGANIX
ID:1066

Zloženie produktu

Melia Azadirachta (Extract of Certified Organic Neem Leaf), Helianthus Annus (High Oleic Sunflower Oil), Barbadensis Miller (Hand - Fileted Aloe Vera Gel), Glycerin (Vegetable Source), Simondsia Chinensis (Jojoba Oil), Melia Azadirachta (Wild - Crafted Neem Oil), Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Glycine Soya (Soya Bean Oil), Phenoxyethanol and Caprylyl Glycol, Tocopferol (Vitamin E), Parfum (Grapefruit Fragnance Natural Source), Sodium Acrylates Copolymer.

Dávkovanie a použitie

Pre ešte lepšie účinky nimby doporučujeme pleť najskôr umyť nimbovým mydlom, aby sa odstránili odumreté bunky, zvláčnila a upokojila pokožka, a potom naniesť nimbové telové mlieko.

Nimbová kozmetika Thera Neem Organix

Nimbová kozmetika Thera Neem je z ekologicky pestovanej nimby. Všetky prípravky sú založené na prírodnej, prevažne bylinnej báze. V Indii, kde sú suché letá a páli horúce tropické slnko, sa stalo tradíciou užívať nimbovu kozmetiku.

Nimbový olej rýchlo uľaví suchej pokožke, pretože sa do nej ľahko vstrebáva, pomáha hojiť jej poškodené vrstvy a umožňuje udržať jej prirodzenú rovnováhu. Tieto vlastnosti umožňujú nimbe obmedziť tvorbu vrások, a to tým, že pomáhajú koži udržovať jej pružnosť.

Nimba dokáže liečiť poškodenie kože spôsobené ultrafialovým žiarením, a tiež dokáže aj predchádzať predčasnému starnutiu pokožky.

Thera Neem výrobky nie sú testované na zvieratách.


Zdieľať informácie o produkte:

             

Hodnotenie

Produkt zatiaľ nebol hodnotený. Povedzte svoj názor ako prvý!


Nimbová kozmetika

Odporúčame sa pozrieť aj na príbuzný tovar zo sekcie Nimbová kozmetika